UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

E-İhracat Danışmanlığı

DCW sektörde edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilerine E-İhracat Danışmanlığı alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Birbirinden farklı markalar bilinirliklerini arttırmak, pazar payını arttırmak ve sürdürülebilir markalaşmayı oluşturmak için sadece yurt içi pazarlarında değil aynı zamanda yurt dışı pazarlarında da etkin olmaya özen göstermektedir. Günümüz şartlarında döviz getirisinin katma değerini göz önünde bulundurduğumuzda E-İhracat birçok marka için büyük bir büyüme fırsatını barındırıyor. Firmalar bu büyüme fırsatından yararlanabilmek için reklam/pazarlama faaliyetlerini kendi bünyelerinde yapmakta ve yönetmekte zorlanabiliyor. Ayrıca firmalar operasyonlarını gerek kendi E-Ticaret sitelerinden gerekse de pazaryerlerinden yaparken birçok problem ile karşılaşabiliyor. Karşılaşılan problemler firma için hem maddi hem de marka için olumsuz bir imaj çizebiliyor. Bu olumsuzluklar firmanın aynı pazarda rekabet şansını ciddi bir şekilde etkileyebiliyor.

Yurt Dışındaki Tüm Operasyonlarınızı Hedefliyoruz

DCW olarak firmalara yurt dışında ki operasyonları ile ilgili reklam / pazarlama, pazaryerleri, E-Ticaret siteleri, ödeme sistemleri ve daha birçok konu özelinde hizmet veriyoruz. Firmalar pazaryerlerinin pazarlama araçları, Google ve Facebook’ un pazarlama araçları gibi konularda, Amazon, Ebay, Walmart, Rakuten ve Walmart gibi pazaryerleri, Paypal, Payoneer, Wise, Stripe gibi dijital bankacılık ve ödeme sistemleri, lojistik süreçler, depo çözümleri ve muhasebe süreçleri gibi birçok konuda bizden hizmet alabilmektedir. DCW olarak firmaların tüm yurt dışındaki operasyonlarını geliştirmeyi hedefliyoruz.

Doğru Ekip ile Yerinde Müdahale Ediyoruz

E-İhracat operasyonlarınızı sürdürürken pazaryerlerinde, E-Ticaret sitenizde, ödeme sistemlerinizde ve diğer operasyonel süreçlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. DCW olarak yaşadığınız sorun operasyonlarınızı aksatmasın diye uzman ekibimiz ile çözmek için varız.

Uluslararası Ödeme Sistemlerinde Tam Hizmet Sunuyoruz

Global pazarlarda satış yapıyorsanız müşterilerinizin ödeme seçeneklerine ayak uydurmanız müşterinizi kaybetmemek için doğru olacaktır. Müşterilerin bir çoğu ödeme yapmak istediği metot seçenekler arasında olmadığı için satın alma işleminden vazgeçebiliyor. Ayrıca ödeme esnasında yaşanabilen problemler yine müşterinizin vazgeçme durumlarından biri olabilir. Burada yaptığınız operasyonlarda yaşadığınız tüm ödeme sorunlarını uzman ekibimiz ile çözüyor ve bir daha yaşanmaması için dikkat ediyoruz.

Depolama ve Lojistik Desteği ile Sorunlarınızı Ortadan Kaldırıyoruz.

E-İhracat’ ın en önemli yapı taşlarından birisi olan lojistik ve depolama süreci yönetilmesi açısından oldukça karmaşık olabiliyor. Burada firmalar kendi kurguladıkları stratejiler ile operasyonlarını sürdürürken bazı firmalar ise kurgulama aşamasında takılabiliyor. DCW olarak talep gelmesi halinde firmaya uygun kurguyu hazırlayıp lojistik ve depolama sistemi oluşturabiliyoruz. Ayrıca lojistik ve depolama sürecinde firmaların takıldığı problemleri uzman ekibimiz ile çözüyoruz.

İş Birliği Yapalım

Projeniz hakkında destek almak için
bize e-mail atın.

E-İhracat yapmayı planlıyorsanız fakat platformların içinde kaybolmuş ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimiz ile tanışın. Ekibimiz ile hiç yabancılık çekmeyeceksiniz !