UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

E-Ticaret Danışmanlığı

DCW sektörde ki deneyim ve bilgi birikimi ile firmalara ulusal pazarda danışmanlık hizmeti veriyor. Firmaların stratejik hedefleri doğrultusunda ve hızlı markalaşmayı tercih eden firmalar ulusal pazarda satışlarını arttırmak, ürünlerini deneyimletmek ve karlılık hedefi ile yola çıkıyor. Firmalar buradaki operasyonlarında kurguladıkları operasyona göre yerel pazaryerlerinde ve / veya E-Ticaret sitelerinde satış yapabilmektedirler. Firmalar operasyonlarını sürdürürken e-ticaret dünyasının içerisinde kaybolmaları alışagelmiş bir durumdur. Yanlış mali analizler, yanlış ürün politikaları, yanlış platformlar ve yanlış altyapı gibi bir çok etken firmaların kar ve markalaşma hedefini tersine döndürebilmektedir. Bir başka problem ise firmaların e-ticaret departmanları için deneyimli çalışanlar bulamamasıdır. Bu noktada DCW olarak biz firmalara yaşadıkları sorunlarda destek oluyor ve hedefledikleri noktaya ulaşmasında destek oluyoruz.

Yurt İçindeki Tüm Pazarları Hedefliyoruz

DCW firmalara yurt içi operasyonlarında birçok konuda fayda sağlıyoruz. Firmaların çalıştığı pazaryerlerinden Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon.com.tr, reklam ve pazarlama alanında Facebook ve Google’ ın araçları, ödeme sistemlerinde İyzico, Paytr, Moka vb. , web altyapı sağlayıcıları ve entegrasyon tarafında T-Soft, Ticimax, İkas gibi birbirinden farklı alanlarda farklı firmalar ile deneyimi olan ekip arkadaşlarımız sorununuz anında sizin yanınızda oluyor ve firmanızın sorunlarını çözmek ve geliştirmek için destekliyor.

Sistem Geliştirme Önerilerinde Bulunuyoruz ve Karlılığınızı Arttırmayı Hedefliyoruz

E-Ticaret operasyonunuzu yaparken tam maliyet analizleri yapan firma sayısı ne yazık ki oldukça az. Bunun geçerli sebepleri arasında deneyimi yeterli olmayan çalışanlar, sektöre tam adapte olamama, güncellemeleri takip edememe ve firmanın odak noktasını tam olarak dijitale çevirememesinden kaynaklanıyor. DCW firmaların E-Ticaret operasyonlarını baştan sonra inceler ve karlılık odaklı optimize edilebilecek adımları belirler. Bu adımlar sayesinde firmanın yükü azaltılmış olup daha kolay yönetilebilir bir yapı ortaya çıkartılır hem de karlılıklarda ciddi bir artış meydana gelir.

Reklam ve Pazarlama Stratejinizi Geliştiriyoruz

E-Ticaret operasyonlarını sürdüren firmalar işlerini geliştirme konusunda temkinli adım atabiliyor. Kuşkusuz ki işinizi bir adım ileriye götürmek için reklam / pazarlama faaliyetlerine yatırım yapmanız gerekir. Firmalar reklam / pazarlama çalışmalarını e-ticaret departmanları ile çözmeye çalışabiliyor. Fakat dijital pazarlama – reklam alanında deneyimli olmayan çalışanlar ile verimliliği az çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Bu durumda firmalar bir adım geri atarak bu faaliyetleri bir daha gerçekleştirmeyebiliyor ve bu durumda E-Ticaret operasyonlarının yavaş yavaş gerilemesine yol açabiliyor. DCW deneyimli ekibi ile reklam-pazarlama stratejinizi uzun vadeli oluşturuyor yada geliştiriyor ve sürdürülebilir bir iş modelinin temeli atıyoruz.

İş Birliği Yapalım

Projeniz hakkında destek almak için
bize e-mail atın.

E-İhracat yapmayı planlıyorsanız fakat platformların içinde kaybolmuş ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimiz ile tanışın. Ekibimiz ile hiç yabancılık çekmeyeceksiniz !