UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

Eğitim – Akademi

DCW E-Ticaret ve E-İhracat alanında vermiş olduğu tüm hizmetlerde müşterilerinin en verimli sonuçlara ulaşmasını hedeflemektedir. Bu kapsamda sunulan tüm işlerde profesyonellik, güvenirlik ve en doğru sonuca ulaşma konularına çok önem veriyoruz. Firma ve markaların hedeflenen satış oranına sahip olabilmesi için sunulan teknik hizmetlerin yanı sıra marka personellerinin bilgi ve eğitimlerine de çok önem verilmesi gerekiyor. DCW olarak Eğitim ve Akademi hizmetimiz ile de markaların E-Ticaret operasyonlarında yapması gereken günlük rutin işlerini sürdürmesi adına personellerini eğitiyoruz yada departman oluşturmak isteyen markaları eğitim ve akademi hizmetimiz ile A’ dan Z’ ye donanımlı bir şekilde kuruyoruz.

Firmaların Eğitim Taleplerini Karşılıyoruz

Markalar yeni pazaryerlerine, yeni pazarlara yada daha farklı e-ticaret operasyonlarına ihtiyaç duyabilirler. Bir başka durumda ise hali hazırda sürdürülen operasyona yeni istihdamlar yaratabilirler. Bu gibi durumlarda sektörün yeniliğinden ve detaylılığından dolayı doğru personeli bulmak da güçlük çekebilirler. DCW & BRAND bu tip durumlarda markalara hizmet verir ve personellere işin sürdürülebilmesi için gereken tüm bilgi birikimi aktarır. Ayrıca firmaların sonra ki süreçlerde işlerini geliştirmelerine yönelik de eğitim vermektedir. Hizmetin detayı pazaryerleri / E-Ticaret sitesi yönetimi, müşteri hizmetleri yönetimi, muhasebesel süreçler, lojistik, reklam ve pazarlama gibi alanları kapsamaktadır. Bu nedenle DCW olarak dijital satış platformları üzerinden satışlarını gerçekleştiren firmaların, yeni personelleri veya yeni satış alanlarına girmek adına eğitim taleplerini de en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ödeme Yöntemlerine Yönelik Eğitimler

Online ortamlarda herhangi bir ürün ya da hizmet satın alındığında güvenilir ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinin kullanımını ve resmi yollar ile Türkiye adresinde ki şirketlerine aktarımına kadar ki süreçte yapılması gereken operasyon aşamaları konusunda eğitim verebilmekteyiz.

İş Birliği Yapalım

Projeniz hakkında destek almak için
bize e-mail atın.

E-İhracat yapmayı planlıyorsanız fakat platformların içinde kaybolmuş ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimiz ile tanışın. Ekibimiz ile hiç yabancılık çekmeyeceksiniz !