UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

Kurulum Hizmetleri

E-Ticaret ve E-İhracat satışı yapmak isteyen firmalar kendi siteleri yada birbirinden farklı pazaryerlerinde satış gerçekleştirebilmek için, ödeme alabilmek ve organizasyonun devamını sürdürebilmek için bir altyapıya ihtiyaçları vardır. Ayrıca halihazırda satış yapan firmalar yeni girecekleri pazar / bölge için de altyapı güçlendirmesine ihtiyaç duyabiliyorlar. DCW olarak kurulum hizmetlerimiz ile yapılacak olan organizasyonun altyapısını kurguluyoruz, oluşturuyoruz ve kullanılabilir hale getirip firmaya kullanım detayları hakkında bilgi verip teslim ediyoruz. Ekibimiz altyapıyı oluştururken firma için verimli olmasına ve basit bir şekilde yönetilebilir olmasına dikkat ediyor.

Yazılımsal ve Donanımsal Olarak En Güçlü Alt Yapıyı Sunuyoruz

E-Ticaret veya E-İhracat altyapısının doğru hazırlanması firma için başarının en büyük etkenlerinden biridir. Bu kapsamda yapacağınız operasyona göre en uygun altyapı modellerini oluşturuyoruz. Bu aşamada web altyapı sağlayıcılarından entegratörlere, ERP programlarından fulfillment hizmet sağlayıcılarına, lojistik partnerlerden müşteri destek sistemlerine kadar tüm süreci titizlikle belirliyor ve hazırlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimini Ön Planda Tutuyoruz

Firmaların düzenleyecekleri satış operasyonları farklı bölgelerde, farklı topluluklarda ve farklı müşteri popülasyonlarında oluyor. Özellikle E-İhracat yapan bir firma için bu durum kaçınılmazdır. Firmalar operasyon aşamasında müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve doğru fiyatlandırmayı önemsediği gibi kullanıcı deneyimini de önemsemelidir. Kaldı ki kullanışlı olmayan bir satış platformu ya da ödeme sistemlerinde müşterilere sorun yaratan bir platforma sahipseniz farklı süreçlerde başarı yakalamanızın çok bir önemi kalmaz. Bu doğrultuda DCW olarak altyapısını hazırladığımız firmalarda kullanıcının rahat bir şekilde gezinti yapabileceği, ödeme yapacağı alternatifli ödeme tercihlerinin kullanılabildiği ve hemen hemen her platformdan firma ile iletişime geçebileceği bir altyapı hazırlıyor ve müşterileri yormadan ziyaretleri hızlı bir şekilde siparişe dönüştürüyoruz.

Pazaryeri ve Ödeme Sistemleri Hesaplarınızı Açıyor, Ödeme Almaya Hazır Hale Getiriyoruz.

Kurulum Hizmetleri kapsamında firmaların operasyonu yapacakları platformlar ve gerekli olan ödeme sistemleri, ERP programları, müşteri destek sistemleri gibi tüm gerekli olan araçların açılışlarını yapıyoruz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu hizmetlere birkaç örnek verecek olursak Amazon, Ebay, Walmart, Allegro, Zalando gibi global pazaryerleri ve Stripe, Paypal ve Payoneer gibi ödeme sistemlerini gösterebiliriz.

İş Birliği Yapalım

Projeniz hakkında destek almak için
bize e-mail atın.

E-İhracat yapmayı planlıyorsanız fakat platformların içinde kaybolmuş ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimiz ile tanışın. Ekibimiz ile hiç yabancılık çekmeyeceksiniz !