UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

KURUMSAL old

Hakkımızda

DCW & BRAND dijital platformlarda satış yapmak isteyen markalara e ticaret, e-ihracat, kurulum, eğitim-akademi ve proje yönetimi hizmetleri veren kurumsal bir firmadır. Geçmişten bugüne dek sektöre yönelik edindiğimiz tecrübelerimizin yanı sıra her biri kendi alanında profesyonel olan ekibimizle müşterilerimize online ortamlarda gereksinim duydukları alt yapı hizmetlerini sunuyor, en doğru analizlerle de hedeflerinize adım adım ulaşmanıza öncülük etmeyi kendimize amaç edinmiş bulunuyoruz.

DCW &BRAND kurulduğu günden bu yana firma ve markalar için en yaratıcı ve gerçekçi çözümleri üretmek, dijital alanda “Ben de varım” diyebilmenizi sağlamak ve verdiğiniz hizmetlerin sürdürülebilir olması için büyük bir önem ve özen ile planladığımız projeleri hayata geçirtmekteyiz. Bu kapsamda firma ve markaların online ortamlarda varlıklarını sürdürebilmeleri için altyapı hazırlama, danışmanlık hizmetleri, proje danışmanlığı, proje yönetimi, depo yönetimi vb. gibi hizmetlerde de destek sağlamak gibi görevleri yerine getiriyoruz. Aynı zamanda lojistik ve gümrük hizmetleri, ulusal ve uluslararası ödemelerin güvenli gerçekleştirilmesi gibiihtiyaçların karşılanması için gereken çalışmaları yaptıktan sonra da müşterilerimizi de profesyonel bir dijital satış serüveni içerisinde dahil ediyoruz.

DCW &BRAND olarak her firmanın kendisine has özellikleri ve hedefleri olduğunun bilincindeyiz. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmaların her birini profesyonel olarak hizmet talebinde bulunan markala özel olarak hazırlıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz için sürekli büyüyen karlı bir yapı inşa etmek adına, kurulduğumuz günden beri işimiziseverek yapıyor ve sorumluluklarımızın farkında olarak müşterilerimizin memnuniyetliklerini yakalıyoruz.

DWC &BRAND İngiltere’ de Londra ve Türkiye’ de  Bursa ilinde hizmet veren kurumsal bir firmadır. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda işimize son derece profesyonellikle yaklaşıyor, daima kazanan olmanız için sizlere hemen her alanda destek vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

VİZYON

DCW &BRAND olarak daima müşteri ve çözüm odaklı çalışma anlayışı sayesinde en karlı ve gelişmiş e-ticaret araçlarını müşterilere sunarak hem ulusal hem de uluslararası alanda sizlerin de pazar oluşturmanızı sağlıyoruz. E-ticaret sektöründe pazarlama çalışmaları ile her daim mükemmellik arayışında olan firmamız, müşterileri ile iş birliği içerisinde çalışmalar gerçekleştirerek hizmet standartlarını her daim geliştirmeyi amaç edinmiştir. Verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizi her zaman mutlu ederek, İngiltereLondra’dan sonra Türkiye Bursa’da profesyonel hizmet olanakları sunuyoruz. Sahip olduğumuz vizyondan yola çıkarak, hizmet standartlarımızı da her geçen gün daha da geliştirmeyi amaç edinmiş, müşterilerimize en karlı olacak iş modelini belirlemek için sürekli yeni stratejiler oluşturuyoruz.

MİSYON

DCW &BRAND olarak misyonumuz her daim müşterilerimizin dijital platformlarda büyümelerini ve karlılıklarını maximize eden bir yapıoluşturmaktır. Öyle ki internet teknolojilerinin hızla gelişmesiyle birlikte ürünlerini pazarlamak isteyen firmalarındijitalplatformlarda aktif olmaları büyük bir gereklilik haline gelmiştir. Bu gerekliliği karşılayabilmek adına ise profesyonel olarak özenle alt yapısı oluşturulmuş e-ticaret ve e-ihracat platformlarının inşa edilmesi gerekecektir. Firmamızın özenle tasarlayarak sizler için hazırlayacağı projelerde e-ticaret sektörüne yönelik hedefler en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmekle birlikte, bizimle çalışan firma ve markaların da kendileriyle aynı alanda hizmet veren rakipleri arasından sıyrılarak bir adım daha öne geçmelerini mümkün kılıyoruz.

Belirlediğimiz misyondan yola çıkarak firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızı belirlerken özenli seçim yapıyor, bu sayede de müşterilerimizin en iyi e-ticaret hizmetini almalarını sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Aynı zamanda her biri kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız, sektöre yönelik edindiği tecrübeleri sizlerin talepleri doğrultusunda eğitim paketleri kapsamında sizlerle paylaşıyor, firma ve markaların da online platformlara kolay uyum sağlayabilmeleri için hemen her türlü desteği sunuyoruz.

DCW &BRAND olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımızda, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde analiz ediyor ve hemen her türlü konuda hızlı, güvenli ve de kaliteli dijital çözümleri üretmeye de özen gösteriyoruz.  Hayata geçirmiş olduğumuz projeler ile dijitalleşen dünyanın sunduğu avantajlardan müşterilerimizin de en iyi şekilde yararlanmasını sağlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Böylece belirlemiş olduğumuz misyona uygun olarak gerçekleştirmiş olduğumuz kreatif ve öncü çalışmalarla, birlikte yol aldığımız müşterilerimizin en iyilerden biri olmasına yardımcı oluyoruz.

Çevre Politikaları

Sürekli olarak değişen ve geliştirilen teknoloji, insan nüfusunun hız kesmeden artış göstermesi, birbirinden farklı iş kollarında çeşitlilik oluşması ve tüketimin hızla artmasına bağlı olarak ortaya çıkan iklim değişikliği sorunları sürdürülebilirlik büyük önem kazanmıştır. DCW &BRAND olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelerde çevre yönetimi konusunda da duyarlı davranıyor ve çevre politikalarını eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Öyle ki projelerde sürdürülebilirlik süreçlerine önem verilmesi sadece yasal bir zorunlulukla sınırlı kalmamalıdır. Çünkü insanların kültürel bağlamda bilinçlenmesi de sürdürülebilirlik süreçlerine katkı sunulabilecektir. Hem insanlar hem de tüm canlılar için çok daha iyi bir yaşam alanı yaratmak anlayışından yola çıkarak, çevremizin korunması adına sürdürülebilir gelişim ilkelerini vizyon ve misyonumuz olarak belirlemiş bulunuyor, kendimizi de sürekli geliştirmeye önem veriyoruz.

DCW &BRAND olarak geliştirmiş olduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizden etkilenen çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve de çevre halkının sağlığını ve güvenliğini öncelikli olarak gözetiyoruz. Aynı zamanda gelecek nesiller adına da çevre ve doğal yaşamı korumayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu kapsamda ürün ve hizmet faaliyetlerimizin tamamında, sürdürülebilirliğe önem vermekle birlikte, sürekli gelişme çerçevesini baz alarak daha yalın ve proaktif uygulamalar gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. Bu doğrultuda DCW &BRAND olarak;

  • Her türlü doğal kaynak kaybına karşı çıkıyor, kirliliği önlemek adına da birbirinden farklı yöntemler geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra atıkların azaltılması, çeşitli ürünlerin yeniden kullanılması, pazarlama sektöründe geri dönüşüme önem verilmesi ve ürünlerin geri kazanımı gibi hususlara da eğitim paketlerimizde özellikle yer veriyoruz.
  • İnsanları yeni teknoloji kullanımına özendirerek enerji, su ve diğer doğal kaynaklardan da tasarruf edilmesine destek veriyoruz.
  • Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm proje ve eğitim süreçlerinde çevre faktörünü her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Gerek ürün tasarımında herekse de firmaların üretim süreçlerinde zararlı madde kullanımının azaltılmasına ve kirletici özelliği olan maddelerin de kullanılmaması gerektiğine özellikle değiniyoruz.
  • Etkin çevre politikalarımız kapsamında şu anda yürürlükte olan mevzuat ve idari düzenlemelere, yasal ve diğer tüm gerekliliklere, uluslararası standartlara uyum gibi hususlarda çevre faktörünü kapsamında dikkat ediyoruz.

DCW &BRAND, enerji verimliliğine de önem verir. Bu kapsamda daha az çevresel etkiye sahip olan ve de iklim değişikliğini önleme gibi faaliyetlerin artırılarak sürdürülmesi konusunda da aktif olarak görev almaktayız. Böylece her zaman daha yaşanabilir dünya için hedef kitlemizi yönlendiriyor ve çevre politikalarının uygulanmasına da destek veriyoruz.

Değerler

DCW &BRAND her zaman üst düzey kalite standartlarındaki hizmetleriyle dijital alanda güçlü bir şekilde varlığınızı sürdürmek adına sizlere profesyonel anlamda destek sağlıyor. E-ticaret alanında yüksek etkileşim kurmak hem ulusal hem de uluslararası alanda geniş bir hedef kitle edinerek rakiplerinizin önüne geçmek için her biri alanında uzman ekibimizde daima hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

DCW &BRAND kalite standartlarını en üst düzeye çıkararak, ulusal ve uluslararası dijital pazarlarda siz değerli müşterilerimize dikkat çekici bir dijital kimlik yaratıyoruz. Aynı zamanda hayata geçireceğimiz projelerin her bir aşamasında da profesyonel hizmet anlayışına önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Sürekli Gelişim ve Profesyonel İş Ahlakı

Firmamız ve birlikte çalıştığımız ekibimizin her bir üyesi sürekli gelişimi kendisine amaç edinmiş olup, profesyonel iş ahlakı ile de hizmet verdiği alanlarda her zaman en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gerek eğitim-akademi hizmetlerinde gerek proje yönetimi ve gerekse de danışmanlık hizmeti ile sizleri sürekli bilgilendirerek şeffaflık yükümlülüklerini getiriyoruz.

Planlı Çalışma ile Etkin Sonuçlar Üretiyoruz

DCW & BRAND mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Ekibimiz, gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde planlı bir çalışma performansı sergiliyor. Bu anlamda öncelikle sizlerin ihtiyaçlarınız analiz ediyor, akabinde gerekli planlamaları yapıyor ve son aşamada da hizmetlerimizi sunarak sizlere destek veriyoruz.