UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

KURUMSAL

Hakkımızda

E-ticaret dünyasında etkileyici bir izlenim bırakmayı hedefleyen şirketimiz, firmaların E-ticaret operasyonlarına farklı perspektiflerden bakarak fayda sağlar. Firmaların yurt içi ve yurt dışı operasyonlarını hedefleyen şirketimiz ayrıca A.B.D., İngiltere, Almanya, Rusya, Japonya vb. gibi ülkelerde lokal çalışmalar yaparak pazarı genişletme, katma değer yaratma ve markalaşma sürecini yönetmeyi hedefler.

E-ticaret dünyasında ki donanımlı personel ve operasyonel bilgi yetersizliğine çözüm olarak hizmet veren şirketimiz, E-ticaret yapmak isteyen firmaların hemen hemen tüm iş yükünü hafifletip operasyon merkezine kendini konumlandırır. Bu süreçlerde çalıştığımız firmalar ile tam bir ortaklık kurarak firmaların üretim süreçlerine odaklanmaları sağlayarak tüm iş süreçlerinde verimliliği hedeflemekteyiz.

Türkiye ve Birleşik Krallık’ ta hizmet veren şirketimiz, global çaplı ortaklıkları ile hizmet verdiği firmalara en iyi deneyimi yaşatmaktadır. Uzman ve genç kadrosu, alanında profesyonel partner firmaları ve sürekli gelişim hedefi ile global ve ulusal çaplı markalar oluşturma yolunda olan şirketimiz, sektörün değişkenliklerini, yeniliklerini ve pazar fırsatlarını yakıdan takip ederek profesyonel hizmet vermektedir.

VİZYON

E-ticaret dünyasının önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefleyen şirketimiz global markalar yaratmayı ve bu markaları yönetmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerine doğruluk oranı yüksek öngörüler sunmayı ve başarı oranı yüksek hedefler sunmayı amaçlıyor, bu amaç için sürekli gelişim mottosuyla kendini sürekli geliştiren ekip, takım ve şirket olma hedefine yürümektedir.

Müşteri deneyiminde eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen şirketimiz, sürekli geliştirdiği raporlar ile müşterilerinin hedefleri doğrultusunda tam uyumluluk içinde çalışmaktadır. Sunduğu raporlar ile müşterilerinin markalaşma adımlarında harcadığı her efordanmaximum verimi alma hedefi olan şirketimiz bu alana ayrıca yatırım yapmaktadır.

MİSYON

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışıyoruz. Müşterilerimizin satışlarını arttırarak, markalarını güçlendirmek ve global markalar oluşturmaya yardımcı oluyoruz. Yerel markaların globalleşmesine ve global markaların E-ticaret alanında lider olmalarını sağlayacak operasyonlarını yapmasına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda bu çalışmaları yaparken müşterilerimize yük oluşturmadan E-ticaret operasyonlarını devralıyor ve sadece ürünlerini geliştirmeye odaklanmalarını sağlıyoruz.

Çevre Politikaları

Sürekli olarak değişen ve geliştirilen teknoloji, insan nüfusunun hız kesmeden artış göstermesi, birbirinden farklı iş kollarında çeşitlilik oluşması ve tüketimin hızla artmasına bağlı olarak ortaya çıkan iklim değişikliği sorunları sürdürülebilirlik büyük önem kazanmıştır. DCW &Brand olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelerde çevre yönetimi konusunda da duyarlı davranıyor ve çevre politikalarını eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Öyle ki projelerde sürdürülebilirlik süreçlerine önem verilmesi sadece yasal bir zorunlulukla sınırlı kalmamalıdır. Çünkü insanların kültürel bağlamda bilinçlenmesi de sürdürülebilirlik süreçlerine katkı sunulabilecektir. Hem insanlar hem de tüm canlılar için çok daha iyi bir yaşam alanı yaratmak anlayışından yola çıkarak, çevremizin korunması adına sürdürülebilir gelişim ilkelerini vizyon ve misyonumuz olarak belirlemiş bulunuyor, kendimizi de sürekli geliştirmeye önem veriyoruz.

DCW &Brand olarak geliştirmiş olduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizden etkilenen çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve de çevre halkının sağlığını ve güvenliğini öncelikli olarak gözetiyoruz. Aynı zamanda gelecek nesiller adına da çevre ve doğal yaşamı korumayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu kapsamda ürün ve hizmet faaliyetlerimizin tamamında, sürdürülebilirliğe önem vermekle birlikte, sürekli gelişme çerçevesini baz alarak daha yalın ve proaktif uygulamalar gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. Bu doğrultuda DCW &Brand olarak;

  • Her türlü doğal kaynak kaybına karşı çıkıyor, kirliliği önlemek adına da birbirinden farklı yöntemler geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra atıkların azaltılması, çeşitli ürünlerin yeniden kullanılması, pazarlama sektöründe geri dönüşüme önem verilmesi ve ürünlerin geri kazanımı gibi hususlara da eğitim paketlerimizde özellikle yer veriyoruz.
  • İnsanları yeni teknoloji kullanımına özendirerek enerji, su ve diğer doğal kaynaklardan da tasarruf edilmesine destek veriyoruz.
  • Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm proje ve eğitim süreçlerinde çevre faktörünü her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Gerek ürün tasarımında herekse de firmaların üretim süreçlerinde zararlı madde kullanımının azaltılmasına ve kirletici özelliği olan maddelerin de kullanılmaması gerektiğine özellikle değiniyoruz.
  • Etkin çevre politikalarımız kapsamında şu anda yürürlükte olan mevzuat ve idari düzenlemelere, yasal ve diğer tüm gerekliliklere, uluslararası standartlara uyum gibi hususlarda çevre faktörünü kapsamında dikkat ediyoruz.

DCW &Brand, enerji verimliliğine de önem verir. Bu kapsamda daha az çevresel etkiye sahip olan ve de iklim değişikliğini önleme gibi faaliyetlerin artırılarak sürdürülmesi konusunda da aktif olarak görev almaktayız. Böylece her zaman daha yaşanabilir dünya için hedef kitlemizi yönlendiriyor ve çevre politikalarının uygulanmasına da destek veriyoruz.

Değerler

DCW &Brand her zaman üst düzey kalite standartlarındaki hizmetleriyle dijital alanda güçlü bir şekilde varlığınızı sürdürmek adına sizlere profesyonel anlamda destek sağlıyor. E-ticaret alanında yüksek etkileşim kurmak hem ulusal hem de uluslararası alanda geniş bir hedef kitle edinerek rakiplerinizin önüne geçmek için her biri alanında uzman ekibimizde daima hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

DCW &Brand kalite standartlarını en üst düzeye çıkararak, ulusal ve uluslararası dijital pazarlarda siz değerli müşterilerimize dikkat çekici bir dijital kimlik yaratıyoruz. Aynı zamanda hayata geçireceğimiz projelerin her bir aşamasında da profesyonel hizmet anlayışına önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Sürekli Gelişim ve Profesyonel İş Ahlakı

Firmamız ve birlikte çalıştığımız ekibimizin her bir üyesi sürekli gelişimi kendisine amaç edinmiş olup, profesyonel iş ahlakı ile de hizmet verdiği alanlarda her zaman en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gerek eğitim-akademi hizmetlerinde gerek proje yönetimi ve gerekse de danışmanlık hizmeti ile sizleri sürekli bilgilendirerek şeffaflık yükümlülüklerini getiriyoruz.

Planlı Çalışma ile Etkin Sonuçlar Üretiyoruz

DCW &Brand mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Ekibimiz, gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde planlı bir çalışma performansı sergiliyor. Bu anlamda öncelikle sizlerin ihtiyaçlarınız analiz ediyor, akabinde gerekli planlamaları yapıyor ve son aşamada da hizmetlerimizi sunarak sizlere destek veriyoruz.