UK Office
71-75, Shelton Street, Covent Garden,
London, WC2H 9JQ, UNITED KINGDOM
Ph: +44 7861 400 169
Türkiye Ofisi
Doğanbey, Haşim İşcan,
9/808 Osmangazi, Bursa, 16220, TÜRKİYE
Ph: +90 850 309 3052
İş Fırsatları
hr@dcwbrand.com
: +90 224 220 0329

Proje Yönetimi

Marka sahibi olan üretici firmalar yada başka markalar için üretim yapan (fason) üretici firmalar E-Ticaret operasyonlarının yürütülmesini bir zorluk olarak görebilmektedir. Bu zorlukların sebebi olarak firmaların odaklarını üretimden ayırmak istememeleri, üretim kalitesini kaybetmemek ve üretim verimliliğini düşürmemek olarak söylenebilir. Bir başka problemde deneyimli ekip oluşturamama endişesidir. Bu konulara geniş çerçeveden baktığımızda firmaların endişelerinin yersiz olmadığını görebilmekteyiz. DCW olarak geliştirdiğimiz Proje Yönetimi hizmetimiz ile firmaların tam da bu endişelerini gidermek ve E-Ticarette olmaları için teşvik etmek için hizmet vermekteyiz. Proje Yönetimi hizmetimizden yararlanan firmalar sadece üretimlerine devam ediyor, pazar seçimi, platform seçimi, muhasebesel süreç kurgusu, sipariş yönetimi, müşteri yönetimi ve diğer E-Ticaret gerekliliklerini ekibimiz ile oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Planlı Çalışma ve Güvenilir Altyapı İnşa Ediyoruz

DCW firmalar ile Proje Yönetimi aşamasına geçilmeden önce gerekli tüm adımlar ile ilgili planlı bir analiz yaparak güvenilir ve sürdürülebilir bir altyapı gereksinimlerini tespit eder. Gereksinimler proje öncesi temin edilerek güvenilir ve sürdürülebilir bir altyapı hazırlanır. Bu gereksinimler ile doğru muhasebe programı, e-ticaret web altyapısı, entegrasyon programı, pazaryerleri, ödeme sistemleri, CRM programı ve daha fazla araç belirlenir.

Sürdürülebilir E-Ticaret Modeli Oluşturuyoruz.

Yönettiğimiz markalar ile kısa dönemli değil uzun vadeli iş modelleri oluşturmaya dikkat ediyoruz. Aynı şekilde yönetim aşamasında markaların değerlerine dikkat ederek müşterilere hizmet veriyoruz. Oluşturduğumuz iş modelleri sektörler, ürünler ve bütçeler gibi etkenler ile değişmektedir. İş modeli ne olursa olsun yaptığımız çalışmalarda uzun dönemli hedeflerimize paralel işler çıkartıyor ve başarıyı hedefliyoruz.

Proje Yönetiminde Reklam ve Pazarlama Çalışmaları

DCW olarak hizmet verdiğimiz firmalarda belirlenen bütçe yada talep edilen bütçe doğrultusunda kısa, orta ve uzun dönemli reklam/pazarlama çalışmaları oluşturuyoruz. Bu çalışmalar ile sürekli verim hedefliyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili gerekli beklentilerimizi ve sonuç raporlarını firmaya sunuyoruz.

İş Birliği Yapalım

Projeniz hakkında destek almak için
bize e-mail atın.

Dijital platformlarda satış yapmak istiyor fakat üretimden odağınızı ayırmak istemiyorsanız ekibimiz ile tanışın. İşimiz de Dijital odağımız da.